Halı Yıkamada Firmaların Önemi

Beylikdüzü halı yıkama olarak siz değerli müşterilerimiz için en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktayız. Bu yönde gerek teknoloji gerek ise deneyimli personel konularında titiz bir şekilde çalışmaktayız. Peki halı yıkama hizmeti veren diğer firmalardan farkımız nedir? Aynı zamanda diğer firmalardaki problemler nelerdir şeklinde de sorumuzu yenileye biliriz.

Beylikdüzü Kaliteli Halı Yıkama

Beylikdüzü Kaliteli Halı Yıkama

Beylikdüzü Halı Yıkama Olarak Neden Biz?

Bu nedenleri maddeler halinde analiz ederek gitmek istiyorum. Bu şekilde farkımızı siz değerli müşteri adaylarımıza net olarak anlata biliriz.

  • Halılarınızı kendi halımız gibi görmekteyiz ve bu nedenle gerekli olan tüm özeni gösteriyoruz. Taşıma, yıkama, kurutma ve teslim sırasında.
  • Halılarınız yıkarken mümkün olan şekilde otomasyon makinelerle yıkamaktayız. Ve bunun için olması gereken son teknolojiyi kullanmaktayız.
  • Yıkama esnasında kullanmış olduğumuz şampuanlar kendini ispatlamış marka şampuanlardır. Halılarınıza zarar verecek kimyasallar hiç bir şekilde kullanılmamaktadır.
  • Kurutma işlemini makineler ve geniş bir alanda özel klimalarla yapmaktayız. Bu nedenle kurutma işlemi zamana yayılarak doğal ve zararsız bir kurutma yöntemi uygulanmaktadır.
  • Kuruma işlemi sonrasında paketlenme esnasında da gerekli olan tüm özen gösterilerek paketleme işlemi yapılır ve poşetleme işlemi yapılır.
  • Halılarınızı sizden alırken ve sizlere teslim ederken randevu sistemi ile hareket etmekteyiz. Ve bu randevu sisteminde mümkün olduğunda sizlere göre kendimizi ayarlamakdayız.

Beylikdüzü Halı Yıkama Fabrikası olarak verdiğimiz garantiler nelerdir?

Bu garantileri de kısa kısa maddeler  halinde sizlere belirtmek istiyoruz.

  • Hedefimiz her zaman %100 müşteri memnuniyetidir. Bu sayede reklamdan çok tavsiye ile büyümekteyiz.
  • Halılarınız sırasında oluşa bilecek firmamız taraflı oluşmuş kusurlar konusunda firmamız gerekli sorumluluğu alacaktır.
  • Fiyat politikamız sizlere en iyi hizmeti sağlamak üzere düzenlenmiştir.

Beylikdüzü halı yıkama fabrikası olarak siz değerli müşterilerimiz ve müşteri adaylarımızın her zaman yanındayız. Bizleri seçtiğiniz için asla pişmanlık duymayacağınız garantisi ile sizlerin aramasını beklemekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir