Halı Yıkama Beylikdüzü

Beylikdüzü’nde modern makineler ve alanında deneyimli bir ekip ile sizlerin taleplerine en iyi şekilde cevap verebilmek için beylikdüzü halı yıkama hizmeti sunmaktayız.

Ev ve iş yerlerinizin dekoratif zemin kaplamaları olan halılarınız çoğu zaman zor lekelere maruz kalabilmektedir. En uygun maliyet ile en hızlı ve en iyi hizmeti verebileceğimizi taahhüt ediyoruz.

Halı Yıkama Beylikdüzü

Halı Yıkama Beylikdüzü

Yıkama yöntemlerimiz halının cinsine göre farklılık göstermektedir. Sizlerden teslim alınan halıların öncelikle tozları alınır, yıkanır, yıkanan halılar halının cinsine göre santrifüjden geçirilerek sıkılır, havalandırma askılarından sonra kurutma odalarına alınır.

Geleneksel halı yıkama yöntemine göre daha az maliyetli olduğu gibi modern makineler ile tecrübeli bir ekip çalışması ile halılarınızın renklerinin de korunması sağlanmaktadır.

Temizleme amaçlı kullandığımız ürünler antibakteriyel, antialerjik, antistatik özelliklere sahip doğal şampuanlardır.

Halılarınızın tesisimizde; dokuları, desenleri, renkleri zarar görmeyecek şekilde ilk gün olduğu gibi temizleneceğini garanti ediyoruz.

Eğer sizde güvenilir, profesyonel bir ekibe halılarınızı emanet etmek isterseniz. 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz. Her zaman önceliğimiz sizin memnuniyetinizdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir