Etiket arşivi: Beylikdüzü Halı Yıkama

Beylikldüzü halı yıkama hizmetini siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde suna bilmek için gerekli tüm çalışmaları gerçekleştirdiğimizden emin olabilirsiniz. Beylikdüzü istanbulun gelişen ve büyüyen yüzüdür bu nedenle beylikdüzünde halı yıkama hizmetini profesyonel bir şekilde yapmak zorundayız bu düşünce ile kalitemizi artırıyoruz. Beylikdüzü halı yıkama arayanlar için doğru seçim olduğumuzu garanti ediyoruz.

Halı Yıkama Beylikdüzü

Beylikdüzü’nde modern makineler ve alanında deneyimli bir ekip ile sizlerin taleplerine en iyi şekilde cevap verebilmek için beylikdüzü halı yıkama hizmeti sunmaktayız.

Ev ve iş yerlerinizin dekoratif zemin kaplamaları olan halılarınız çoğu zaman zor lekelere maruz kalabilmektedir. En uygun maliyet ile en hızlı ve en iyi hizmeti verebileceğimizi taahhüt ediyoruz.

Halı Yıkama Beylikdüzü

Halı Yıkama Beylikdüzü

Yıkama yöntemlerimiz halının cinsine göre farklılık göstermektedir. Sizlerden teslim alınan halıların öncelikle tozları alınır, yıkanır, yıkanan halılar halının cinsine göre santrifüjden geçirilerek sıkılır, havalandırma askılarından sonra kurutma odalarına alınır.

Geleneksel halı yıkama yöntemine göre daha az maliyetli olduğu gibi modern makineler ile tecrübeli bir ekip çalışması ile halılarınızın renklerinin de korunması sağlanmaktadır. Okumaya devam et

Beylikdüzün’de Halı Yıkama

Evlerinizin olmazsa olmazı, hergün defalarca üzerine bastığınız, çocuklarınızın oturduğunu, bebeğiniz emeklediği halılarınızın temizliği şüphesiz ki sizin ve ailenizin sağlığı için çok önemli.  Geleneksel halı yıkama yöntemleriyle halılarınızı yıkamak hem çok zahmetli hem çok masraflı. Sektörün önde gelen firmalarından olan Beylikdüzü Halı Yıkama kurulduğu günden beri  %100 müşteri memnuniyeti ve sadakatini misyon olarak benimsemiş ve bu misyon ile sektördeki güçlü konumunu korumaktadır. Beylikdüzü Hali Yıkama olarak siz müşterimizin memnuniyetinin ve sadakatinin önemini çok iyi biliyor halılarınızın temizliğini sizin kadar düşünüyor,  bu titizlikle çalışıyoruz. Gündelik işçiler yerine, deneyimli ve eğitimli personel çalıştıran firmamız gerekli sertifikalara sahiptir. 7/24 bizi arayabileceğiniz telefon numaralarımız ile size sadece bir telefon kadar uzağız. Geniş ve hızlı servis ağı ile halılarınızı en kısa sürede evinizden alıp, evinize teslim ediyoruz.

Beylikdüzünde halı yıkama

Beylikdüzünde halı yıkama

Bir telefonunuz ile  evinizden alınan halınız tesislerimize getiriyor,deneyimli personelimiz  tarafından halınız tozundan arındırılıyor, bitkisel şampuanlar ,son teknoloji halı yıkama ve kurutma makinelerimizle halılarınızı cinsine göre ayırıp uygun yöntemle temizliyor ve kurutuyoruz. Halı yıkama şampuanı, leke çıkarma şampuanı uygun metotlarda ve gerekli miktarda kullanılmaktadır. Halı temizliğinin en etkili yöntemi halıyı bol suyla doğru şampuanlar ve makineler kullanarak yıkamak ve iyi durulama yapmaktır. Beylikdüzü Halı size bütün bu hizmetleri sunmaktadır. Geleneksel halı yıkama yöntemiyle su israfının yapıldığının bilincinde olan Beylikdüzü Halı Yıkama su israfına karşı durmak için müşterilerine ekonomik fiyatlar sunuyor.

Sektördeki lider ve aranan tek firma olmayı vizyon olarak benimseyen Beylikdüzü Halı Yıkama bu amaç için her geçen gün kendini geliştiriyor ve sağlam adımlarla ilerliyor.

Beylikdüzü Halı Yıkama

Sahip olduğu teknolojisi ile her geçen gün farklılık yaratmaya devam eden Beylikdüzü halı yıkama hijyen kavramı ile ön plana çıkarmaktadır. Birinci sınıf kaliteye sahip çalışmaları ile en çok tercih edilen halı yıkama firmaları arasında öncülüğünü koruyan Beylikdüzü halı yıkama,  şube ağı ve geniş servis aracılığı ile etkin hizmet anlayışını desteklemektedir. Halıları cinsine göre ayırıp uyum sağlayacak şampuanlar ile yıkayan firmamız aynı zamanda farklı yıkama tekniklerini kullanmaktadır.

Beylikdüzü Halı Yıkama Fabrikası

Beylikdüzü Halı Yıkama

Sahip olduğu referans aracılığı ile güven kavramının desteklenmesine kaynaklık eden halı yıkama servisimiz verimli hizmet adına profesyonel kadro ile çalışmalarını sürdürmektedir. Halı yıkama teknolojilerini yakından takip eden Beylikdüzü halı yıkama teslim tarihinde işlemin bitmesini öngörerek olağan prensiplerin uygulanmasını sağlamaktadır. Müşteri bütçesini düşünerek çalışmalarını sürdüren halı yıkma firmamız 7/24 hizmet anlayışı ile güler yüzlü müşteri platformuna öncülük etmektedir. Organik halı yıkama şampuanı kullanarak güvenli temizleme işlemlerini uygulamaya alan firmamız aynı zamanda tam otomatik makineler kullanarak olağan halı yüzeylerinin parlak bir görünüm elde etmesini sağlamaktadır. Zayıflayan halı dokularını eski haline döndürerek kurutma işlemlerini uygulamaya alırken halının zarar görmesini de engellemektedir.

Hijyenik bir ortamda çalışan halı yıkama firmamız tecrübeli personelleri ile sahip olduğu vizyonunu korumaya yönelik çalışmalarını sürdürmektedir. El dokuma halısı, step halı temizliği ve halı tamiri işlemlerini gerçekleştiren sekiz fırçalı vakumlu durulma makinesi, temizleme sürecinin başarı ile sonuçlanmasına olanak tanımaktadır. Makinenin sahip olduğu paneller aracılığı ile halıya uygunluk sağlayacak program seçimi gerçekleştirilir ve arıtma işlemi adına organik şampuan kullanılır. Uzun ömür faktörünü detaylandırarak ayrı bir platforma taşıyan halı yıkama firmamız aracılığı ile sizler de birinci sınıf kaliteye sahip veri analizlerinin elde edilmesini sağlayabilirsiniz.