Esenyurt Halı Yıkama

Esenyurt halı yıkama Fabrikamız siz değerli müşterilerimiz için aktif hale gelmiştir. En son teknoloji ile kurulan halı yıkama fabrikamızda halılarınızın yıkanmasını ve sıkmasını sağlayacak 8 fırçalı makinemiz yerini almıştır. Aynı zaman da kurutma işlemlerini yapmak içinde özel makinemiz mevcuttur. Halılarınızın sizler için ne kadar önemli olduğu bilincinde hizmet vermekteyiz. Vermiş olduğumuz halı yıkama hizmetinde halılarınız halılarımız mantığı ile hareket etmekteyiz. Bu nedenle gönül rahatlığı ile bizlere halılarınızı teslim edebilirsiniz.

Esenyurt halı yıkama firmamızın çalışma sistemi şu şekildedir, Halılarınızı yıkatmak için bizleri 0212 909 32 64 nolu telefonlarımızdan araya bilirsiniz. Sizden gelen taleplere göre adres ve iletişim bilgileriniz kayıt edilecektir. Sonrasında istemiş olduğunuz gün ve saate halılarınız ücretsiz servisimiz ile evinizden alınır. Halılarınız alınırken ödemeniz gereken ücret sizlere bildirilir. Halılarınız fabrikamıza getirililerek sırası ile yıkanma, sıkılma ve kurutulma makinelerimizden geçirilmektedir. Son olarak bekleme bölümümüzde doğal havalandırmaya bırakılmaktadır. Son olarak bütün halılarınız hazır hale geldiğinde bu süreç ortalama 4 ile5 gün arasında sürmektedir. Sizlere aranılarak halılarınızı teslim etmek için randevu alınır. Ve halılarınızı paketleme işlemi sonrasında sizlere getirilir ve tarafınızca kontrol edildikten sonra ödemesi alınarak hizmetimiz sonuçlandırılır. Problemler söz konusu ise gerekli işlemler tekrarlanır. Böyle bir durumun söz konusu olmaması için vermiş olduğumuz hizmette en iyisini yapmayı hedefliyoruz ve bu yönde çalışıyoruz.

Esenyurt halı yıkama olarak siz değerli müşterilerimize sözümüz sözdür. Garantili halı yıkama hizmetimiz ile daima bizleri tercih edeceğinizden kesinlik ile eminiz. Çünkü biz işimizin ehli sistemimiz son teknolojidir.  Taleplerinizi beklemekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir