Beylikdüzün’de Halı Yıkama

Evlerinizin olmazsa olmazı, hergün defalarca üzerine bastığınız, çocuklarınızın oturduğunu, bebeğiniz emeklediği halılarınızın temizliği şüphesiz ki sizin ve ailenizin sağlığı için çok önemli.  Geleneksel halı yıkama yöntemleriyle halılarınızı yıkamak hem çok zahmetli hem çok masraflı. Sektörün önde gelen firmalarından olan Beylikdüzü Halı Yıkama kurulduğu günden beri  %100 müşteri memnuniyeti ve sadakatini misyon olarak benimsemiş ve bu misyon ile sektördeki güçlü konumunu korumaktadır. Beylikdüzü Hali Yıkama olarak siz müşterimizin memnuniyetinin ve sadakatinin önemini çok iyi biliyor halılarınızın temizliğini sizin kadar düşünüyor,  bu titizlikle çalışıyoruz. Gündelik işçiler yerine, deneyimli ve eğitimli personel çalıştıran firmamız gerekli sertifikalara sahiptir. 7/24 bizi arayabileceğiniz telefon numaralarımız ile size sadece bir telefon kadar uzağız. Geniş ve hızlı servis ağı ile halılarınızı en kısa sürede evinizden alıp, evinize teslim ediyoruz.

Beylikdüzünde halı yıkama

Beylikdüzünde halı yıkama

Bir telefonunuz ile  evinizden alınan halınız tesislerimize getiriyor,deneyimli personelimiz  tarafından halınız tozundan arındırılıyor, bitkisel şampuanlar ,son teknoloji halı yıkama ve kurutma makinelerimizle halılarınızı cinsine göre ayırıp uygun yöntemle temizliyor ve kurutuyoruz. Halı yıkama şampuanı, leke çıkarma şampuanı uygun metotlarda ve gerekli miktarda kullanılmaktadır. Halı temizliğinin en etkili yöntemi halıyı bol suyla doğru şampuanlar ve makineler kullanarak yıkamak ve iyi durulama yapmaktır. Beylikdüzü Halı size bütün bu hizmetleri sunmaktadır. Geleneksel halı yıkama yöntemiyle su israfının yapıldığının bilincinde olan Beylikdüzü Halı Yıkama su israfına karşı durmak için müşterilerine ekonomik fiyatlar sunuyor.

Sektördeki lider ve aranan tek firma olmayı vizyon olarak benimseyen Beylikdüzü Halı Yıkama bu amaç için her geçen gün kendini geliştiriyor ve sağlam adımlarla ilerliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir