Beylikdüzü Yerinde Yıkama

Beylikdüzü yerinde yıkama, çağın tüm gereksinimlerine hitap eden oldukça kreatif bir hizmet sektörüdür. Bugün metropollerde ve büyükşehirlerde hızlı yaşam döngüsü, birçok elzem ihtiyacın arka plana atılmasına neden oluyor.

Firmamız evlere, ofislere, iş yerlerine ve benzer iç mahallere hizmet götürerek, bu gereksinimlerin daha hızlı ve pratik bir şekilde sağlanmasına olanak tanımaktadır. Geleneksel halı, koltuk ve yatak yıkama hizmetlerinde evlerden alınan ya da bizzat müşterilerin firmalara teslim ettiği ürünler, temizlenerek tekrar evlere teslim edilmekteydi. Bu hem zaman hem de ekonomi açısından daha büyük yükleri de beraberinde getiriyordu.

Beylikdüzü yerinde halı yıkama

Beylikdüzü Yerinde Halı Yıkama Firması

Gelişen teknolojik imkânlar ve eğitimli personel ağına sahip öncü firmalar, tüm bu ve benzer hizmetleri çok daha kısa zaman dilimlerinde gerçekleştiriyor. Gerekli ekipman ve personelle birlikte temizlenecek ürünün bulunduğu mekânda uygulamaları gerçekleştiren firmalar, aynı zamanda teslimat sürecinde oluşabilecek hasarların da önüne geçmektedir.

Yerinde yıkama hizmeti, ancak bu konuda yeterli teknik ekipmana ve deneyimli personellere sahip kurumlar tarafından verilmelidir. Her ürün grubu için farklı bir temizlik uygulaması gerekli olabilir.

Beylikdüzü halı yıkama firması olarak siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti en uygun fiyat politikası ile sunmaktayız.

Çeşitli malzemeden mamûl halılar, koltuklar, yataklar ancak ana maddesi üzerinde en etkili uygulamaya imkân verecek malzemeler ile temizlenmek durumunda. Aksi takdirde hem bu eşyalar zarar görebilir hem de yetersiz bir temizlik/bakım programı ile arzu edilen sonuca ulaşmada yetersiz kalınabilir. Yerinde yıkama hizmet kapsamında yer alan bazı alt başlıklar şu şekildedir:

  • Halı yıkama
  • Koltuk yıkama
  • Yatak yıkama
  • Perde yıkama
  • Kilim yıkama

Beylikdüzü Yerinde Halı Yıkama

Beylikdüzü yerinde halı yıkama, firmamız tarafından özenle yerine getirilen bireysel ve kurumsal düzeyde bir hizmet alanıdır. El örgüsü halılar, makine halıları, ipek, elyaf ve pamuklu modeller, çeşitli renk ve dokuda tüm halı, kilim ve benzer malzemeler büyük bir titizlikle temizlenmektedir. Halılarda oluşan kısmî ve bütünsel lekelenmeler, renk kayıpları, dokusal bozukluklar yanlış ve eksik uygulamaların bir sonucudur.

Beylikdüzü yerinde halı koltuk yıkama

Beylikdüzü Yerinde Halı Koltuk Yıkama Fabrikası

Halıların yıkanması, tozlardan arındırılması kadar kurutma süreci de oldukça önemli. Bu süreçte firmamız teknik ekipman listesinde yer alan özel kurutma mekanizmaları kullanılmaktadır. Böylece halıların üzerinde ıslaklık ve bölgesel kurumadan kaynaklı yıpranmalar ya da lekelenmeler de bertaraf edilmektedir. Bu tip programlarda kullanılacak temizlik malzemelerinin seçimi de önem taşıyor. Merdiven altı firmaların kullandığı temizlik deterjanları genellikle en ağır kimyasallardan müteşekkildir. Ayrıca insan sağlığı ve canlı organizma açısından da büyük riskler taşırlar.

Kurumsal firmalar ise, Sağlık Bakanlığı onaylı ürün kullanımı gerçekleştirerek, süreci hem daha etkili hem de daha güvenilir bir şekilde tamamlamaktadır. Yıkanacak halının metrekaresi ve cinsi, kullanılacak uygulamanın da yol haritasını belirler. Uygun fiyat politikamız hakkında detaylı bilgi almak ve randevu oluşturmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Beylikdüzü halı yıkama fabrikası seçiminde doğru firmayı bulmanız için yapmanız gereken tüm sorularınızın cevaplarını net olarak alabiliyor olmanız olacaktır.  Sık sorulan sorular ve cevapları konusunda sizleri en iyi şekilde bilgilendirmeyi amaçladık.

Beylikdüzü Yerinde Koltuk Yıkama

Beylikdüzü yerinde koltuk yıkama, bu ağır mobilyaların kendi lokasyonunda gerçekleştirilen son derece teknolojik bir uygulama alanıdır. Müşteri memnuniyeti odaklı faaliyet gösteren kurumumuz ve yetkili personel ağımız, her türlü koltuk temizliğinde hijyen standartlarına uygun bir müdahale gerçekleştirmektedir.

Koltuklarda zamanla biriken toz yumakları ve lekeler, zamanla insan sağlığında ciddi tahribatlara ve alerjik reaksiyonlara neden olabilir. Özellikle gözle görülemeyen akarların, koltuk yüzeylerinden daha derine yerleşmeleri sonucu insan sağlığında farkına varılmayan hasarlara neden olabilmektedir. Direkt temas edilen bu alanlar, cildi reaksiyonlardan solunum yolu etkilerine kadar geniş bir interaktif kabiliyete sahip.

Bugün silinebilir malzemeden yapılan koltuklarda dahi, derinlemesine işlemiş pek çok atık madde tespit edilmektedir. Bunun sebebi; hiçbir yüzeysel temizlik faaliyetinin gerçek ve kalıcı bir çözüm yaratmıyor olması. Hem daha sağlıklı hem de daha konforlu bir yaşam alanına sahip olmak koltuk, halı, kilim, perde ve benzer eşyaların düzenli temizliğinden geçiyor.

Firmamız koltuk temizliğinde özel süpürgeler ve yıkama aparatları ile derine işleyen bir yıkama programı gerçekleştirmektedir. Vakumlu mekanizmalarla tüm kir ve tozlar koltuklardan arındırılır. Son olarak kurutma uygulamaları ile işlem nihayete erdirilir.

Beylikdüzü Yerinde Yatak Yıkama

Beylikdüzü yerinde yatak yıkama, tıpkı halı ve koltuk temizliğinde olduğu gibi, evlerde gerçekleştirilebilen faaliyetlerden biridir. Bunun içim firmamızdan randevu oluşturmanız yeterli. Deneyimli ve eğitimli personellerimiz, gerekli ekipman ve temizlik malzemeleri ile evlerinize gelerek yataklarınızı derinlemesine temizleyecektir.

Yatakların içindeki mikroorganizmaları yok etmeye yönelik uygulanan bu temizlik sonrasında, çok daha steril bir dinlenme alanına sahip olacaksınız. Konforlu istirahatler ve sağlıklı yaşam alanları için, belirli aralıklarda bu eşyaların temizlenmesi önemli. İnsan vücudundan dökülen deri kırıntıları, çevresel etkilerle yatak yüzeylerine işlemiş tozlar ya da dökülen sıvı ve katı maddelerin bıraktığı lekeler zamanla yatakların birer kir dokusu hâline dönüşmesine neden olabilir. Bu eşyaların yüzeysel olarak temizlenmesi, hijyen ve sağlık standartlarının sağlandığı anlamına gelmiyor. Bu tip dokular içinde pek çok akar ve mikrobik oluşumlar meydana gelir. Bunlar astım, kurdeşen gibi alerjik reaksiyonların da birincil sebepleri arasında yer alıyor.

Koltuklarınızın tam ve kusursuz olarak temizlenmesinde, vakumlu temizlik sistemleri ile müdahale edilmesi şart. İçeride biriken tüm kalıntılar tazyikli su ile yıkanmakta ve içerideki kirli su vakumlu aletlerle çekilmektedir. Bu uygulamalara izin veren yeni nesil teknolojik sistemler, bu konuda eğitimli bireyler tarafından en etkili şekilde kullanılır.

Firmamızdan her türlü yıkama ve temizlik faaliyetleri konusunda hizmet talep edebilirsiniz. En hızlı ve güvenilir temizlik programlarını hayata geçiren kurumumuz, fiyat politikası gereği müşteri odaklı bir yaklaşım sergilemeye devam ediyor.

Halı ve diğer hizmetler konusunda çağrı merkezimiz sizlere her zaman kesintisiz olarak hizmet sunmaktadır. 7/24 çağrınızı bekliyoruz. İletişim bölümünde sizler için bir çok iletişim seçeneği yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir