Beylikdüzü Semtleri Halı Yıkama

Beylikdüzü ilçemiz gün geçtikte hızlı bir nüfus artışı yaşamaktadır. Son on yılın verilerini incelediğimizde 2008’de 185 bin civarında olan nüfus şuan 350 bin civarındadır. Sürekli göç alan ve binlerce yeni konutun yapıldığı ilçemiz de hizmet sektörüne olan talepler oldukça fazladır. Google üzerinden yaptığımız incelemelerde temizlik, halı yıkama, teknik servis, böcek ilaçlama gibi sektörlerin İstanbul genelinde en çok talebin Beylikdüzü olduğunu net olarak göre biliyorsunuz. Kendi sektörümüz olan halı yıkama için Google Trendler Beylikdüzü Halı Yıkama İncelemesine bakabilirsiniz.

Beylikdüzü kendi içerisinde Yakuplu, Kavaklı, İhlas Marmara, Gürpınar, Beykent gibi her biri bazı İstanbul ilçelerinden daha büyük olan semtlere ayrılmaktadır. Halı yıkama sektöründe hizmet veren bir firma olarak bu semtlerin tamamına hizmet götürmekteyiz.

Beylikdüzü Halı Yıkama Fabrikaları

Beylikdüzü halı yıkama fabrikaları hizmet ekseninde doğru çözümler için kendini yenilemektedir. Ancak bu yenilemeye ayak uydurmayan firmalarının sayıları da oldukça fazladır. Bu nedenle doğru halı yıkama firmasını seçmek çok önemlidir.

Kaliteli Halı Yıkma Firmasının Özellikleri 

Halılar evlerde en çok kullanılan eşyaların başında gelir bu nedenle halı yıkama işlemlerinin rutin olarak yılda iki kez tekrarlanması gerekir. Fakat bu konuda dikkat edilmesi gereken pek çok nokta vardır. Özellikle halı yıkama şampuanları halılar üzerinde işleminde kullanılacak kimyasalların insan sağlığına zarar vermemesi gerekir. Bunun yanında halıda bulunan  mayt, mantar ve bakteri gibi insan sağlığına zarar verebilecek canlılardan tamamen arınması gerekir.  Yine halı yıkama işlemi sonrasında halıların yeteri miktarda kurutulması da son derece önemlidir, bunun nedeni ise iyi kurumayan halı içinde nem ve küf meydana gelme olasılığıdır. Bu konuda sizlere hizmet veren firmamız halılarınızı her mevsim son teknolojik makineler ve donanım sahibi personellerimiz ile yıkayarak sizlere teslimini sağlamaktayız.

Kaliteli Halı Yıkma Firması Olarak Kullandığımız Yöntemler

Firma olarak halılarınızı iş yerlerinden ve evlerinizden teslim alarak, halılarınızda bulunan toz ve lekeler üzerinde ilk etapta vakumlama işlemleri yapmaktayız.  Akabinde halılarınız üzerine %100 doğal halı şampuanları uygulayarak halıların derinlerinde oluşan tüm kir ve kıllar kusturulur. Bu işlemlerden sonra son teknolojik halı yıkama makinelerimiz ile halılarınıza el değmeden halı yıkama ve fırçalama işlemleri uygulanır. Özel kurutma cihazlarımız ile halılarınız kurutulur ve ambalajlanarak, sizlere teslim edilir. Bünyemizde İran halısı, el dokuma halısı ve makine halısı yıkama işlemleri yapılmaktadır. Tüm halı cinslerine göre suyun derecesini özenle ayarlamaktayız böylece halılarınıza iplik yıpranması ve renk atması gibi problemler meydana gelmez. En iyi kalite için firmamızdan 7/ 24 hizmet alabilirsiniz.

Yakuplu Halı Yıkama

Beylikdüzü Yakuplu merkezli hizmet veren bir firma olarak ilçemiz içerisinde en çok yoğun çalıştığımız semt burasıdır. Nerede ise tüm cadde ve sokaklarında müşterilerimiz mevcuttur.

Beylikdüzü Yakuplu Halı Yıkama

Bir firmanın marka değerinin oluşa bilmesi için öncelikle bölgesinde en çok tercih edilen olması gerekmektedir. Bu bilinçle reklam çalışmalarımız Yakuplu halı yıkama adıyla yoğun bir şekilde yapmaktayız. Aynı zamanda yakın komşularımız halılarını direk olarak fabrikamıza getire bilmektedirler. Bu konuda onlara böyle bir kolaylıkta sağlamaktayız.

Beykent Halı Yıkama

Beylikdüzü ilçesine bağlı olmadan önce Büyükçekmece ilçemize bağlı olan bölgenin en eski ilçelerinden bir tanesidir. Beykent halı yıkama talepleri oldukça yüksektir. Bunun en büyük nedeni binaların yüksek katlara sahip olması ve nüfusunun oldukça fazla olmasıdır.

Beylikdüzü Beykent Halı Yıkama

Beykent ilçesi ile birlikte hemen karşısında yer alan kristal şehir, kardeş kent, jet kent gibi büyük konut projelerine özel servis hizmetlerimiz mevcuttur.

Gürpınar Halı Yıkama

Gürpınar semtimizde daha öncesinde Büyükçekmece ilçesine bağlıydı ancak sonrasında beylikdüzüne bağlandı. Yapı olarak küçük katlı binalardan oluşmasına karşın oldukça yoğun bir nüfusa sahiptir. Bu nedenle buraya hizmet veren firmaların sayıları oldukça fazladır. Ayrıca Gürpınar halı yıkama fabrikalarının yoğun olarak merkez olarak kullandığı bir sem

Beylikdüzü Gürpınar Halı Yıkama

Beylikdüzü halı yıkama olarak daha öncesinde merkezimiz Gürpınar da yer almaktaydı. Sonrasında Yakuplu başkent caddesinde ki adresimize taşındık.

Kavaklı Halı Yıkama

Beylikdüzü semtleri arasında en son olarak Kavaklı semtimiz yer almaktadır. Yapısal olarak inşaat alanlarının 2018’de bile devam ettiği bir bölümdür. Bölge de yerleşim alanları daha yeni açılmaya başlandığı için kavaklı halı yıkama firma ihtiyaçları komşu ilçelerin desteği ile yapılmaktadır.

Sektörün önce firmaları arasında yer alan Beylikdüzü halı yıkama, tüm semtlerde aktif olarak hizmetlerini yürütmektedir. Sizde doğru bir seçim olduğumuzdan emin olabilir ve bizleri araya bilirsiniz. 7/24telefonlarınızı beklemekteyiz.

beylikduzuhaliyikamafabrikasi.com

Beylikdüzü Semtleri Halı Yıkama” üzerine bir düşünce

 1. Ayşe Selin

  Beylikdüzün de halı yıkama fabrikası arayanlar için bu işletmeyi tavsiye ediyorum. Sorumsuz hizmet almak mı istiyorsunuz bu firma tam site göre diye bilirim. Daha öncesinde bir çok fabrika ile çalışmış biri olarak nadirde olsa bu tür sorunsuz firmalara ile karşılaşmak beni çok mutlu etti.

  Diğer beylikdüzü halı yıkama fabrikalarında yaşadığım sorunlar;
  1. Söz verildiği şekilde zamanında teslim alma ve zamanında teslim edememe problemi
  2. Metre kare hesabında net ifadeler kullanmamaları
  3. Fiyatları belirlerken ben makine halısı olduğunu söylememe rağmen onların farklı halı türü olduğu iddiasında bulunmaları
  4. Müşteri ile olan ilişkilerinde çok kaba olmaları
  5. Lekelerin çıkartılmaması ve halıların tam olarak kurutulmaması sorunu
  Evet arkadaşlar bu konuda oldukça doluyum. Beylikdüzü halı yıkama fabrikası konusunda buraya gelip uzun uzun yorum yapmak istememin nedeni sizlerin de bu sorunları yaşamasına engel olmaktır.

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir