Beylikdüzü Halı Yıkama

Beylikdüzü Halı Yıkamacılar

Metropol şehirlerde hayat her açıdan insanı zorlar. Özellikle çalışan ev hanımları için temizlik çok zaman alır. Hem size zaman kazandırmak hem de kaliteli hizmet vermek için Beylikdüzü Halı Yıkama olarak ruhsatlı ve hijyenik temizlik servisimiz mevcuttur.

Genişletilmiş Halı Yıkamacılar ve Sanayicileri Derneği son birkaç yıldır denetimlerini artırdı. Bu da kalitesiz hizmet sağlayan Halı Yıkamacıların toplumu yanlış yönlendirmesine bir nebze de olsa engel oldu. Bilindiği üzere halıların profesyonel ve özellikli temizlik malzemeleriyle yıkanmaları, çamaşır suyu, bulaşık deterjanı türevleri temizleyicilerin kullanılmamaları ve farklı müşterilere ait halıların birlikte yıkanmamaları en temel hijyen şartlarındandır. Beylikdüzü halı yıkamada halılarınız son teknoloji makinelerle, el değmeden, bitkisel halı yıkama şampuanlarıyla en kısa sürede yıkanır ve evinize teslim edilir. Uzman ekip halı yıkamanın her aşamasını profesyonelce takip eder. Halılarınız kullanılan boya, dokunulan iplik, saçak yahut el, yün, ipek dokuması  göz önüne alınarak itinayla temizlenmektedir. Bu aşamadan sonra temizlenen halılarınız %100 hijyen için her türlü bakteri, mikrop ve maytlardan (mite) arındırılarak dezenfekte işlemine tabi tutulur. Bu işlem halınızda var olan tüm parazitleri yok ettiği gibi uzunca bir süre de halılarınızı konak olarak kullanmalarını engeller.

 Beylikdüzü halı yıkmada halılar en kısa zamanda, profesyonel şartlarda temizlendikten sonra hav alma işlemiyle son kontrolleri tamamlanır. Paketlemede birinci sınıf ambalaj kullanılmasına dikkat edilir. Ücretsiz eve teslimle tecrübeli çalışanlarımız dilerseniz odalarınıza kadar halılarınızı taşır. Halılarınızın ambalajda kalmaması konusunda sizi bilgilendirirler.% 100 temizlenmiş ve bakımı yapılmış halılarınızı tüm ailenizle birlikte güvenle kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir