Beylikdüzü Halı Yıkama Sık Sorulan Sorular

Beylikdüzü halı yıkama fabrikası olarak siz değerli müşterilerimizin sık sık sorduğu soruların tamamını cevaplamak amacı içindeyiz. Konumuz içerisinde merak ettiğiniz tüm sorularının cevaplarını bula bileceğinizi umuyoruz.

Beylikdüzü Halı Yıkama Fabrikası Sık Sorulan Sorular

Beylikdüzü Halı Yıkama Fabrikası Sık Sorulan Sorular

 1. Halı Yıkama Fiyatlarınız nedir? Cevap : Halı yıkama fiyatlarımız halı çeşitlerine göre farklılık göstermektedir. En çok evlerinizde olan halı türlerinin fiyatları ise, makine halısı metre kare 4 tl , Shaggy  ve Makine Yün Halısının metre karesi 6 tl’ir. Bütün halı fiyatlarımızı öğrenmek için halı yıkama fiyat listemizi tıklayınız.
 2. Servis Hizmetiniz Var mı ? Cevap : Halılarınız evinizden teslim alıp sonrasında tekrardan teslim ederken ücretsiz servisimiz sizlere en iyi hizmeti sağlamaktadır.
 3. Halı Yıkamayı Makine ile mi yapıyoruz? Cevap : Halı yıkama sistemimiz tamamen makine ile yapılmaktadır. Öncelikle özel makinemiz ile halılarınızın toz alma işlemi gerçekleştiriliyor. Sonrasında 8 fırçalı makinemiz ile halılarınız yıkanıyor ve sıkılma işlemi gerçekleştiriliyor. Son olarak özel kurutma makinemiz ile halılarınız kurutulup özel alanımızda belirli bir süre bekletilip havalandırıldıktan sonra paketlenerek tarafınız aranarak istemiş olduğunuz saatler içerisinde sizlere ücretsiz servisimiz ile teslim edilmektedir.
 4. Kaç Yıllık Firmasınız? Cevap : 10 yıldır halı yıkama konusunda hizmet vermekteyiz. Bir çok problemli halı ile uğraştığımız için karşımıza çıkacak bir çok sorunu olağan ibr şekilde çöze bilmekteyiz.
 5. Halı Yıkamada Garanti Veriyor musunuz? Cevap : Beylikdüzü halı yıkama fabrikası olarak vermiş olduğumuz hizmette garanti vermekteyiz. Müşteri memnuniyetinin ticari kardan çok daha önemli olduğunu kabul gören bir firma olarak sizlerin memnuniyeti konusunda hassasiyetimiz çok fazladır.
 6. Beylikdüzü Halı Yıkama Fabrikası Çalışma Saatleri Nedir? Cevap :  Halı yıkama fabrikamız 7 gün pazar dahil açıktır. Servis saatlerimiz 08:00 ile 22:00 arasında devam etmektedir.
 7. Sizleri bilgi ve halı yıkama talebi için hangi saatlerde araya biliriz? Cevap : Müşteri destek hattımız 7/24 aktiftir. Bizleri 0212 909 32 64 nolu telefonlarımızdan 7/24 istediğiniz saate araya bilir. Bilgi ve talepte buluna bilirsiniz.
 8. Halı Yıkama Ücretlerini Ne zaman alıyorsunuz? Cevap : Halı yıkama ücretlerini halılarınız yıkayıp sizlere teslim edildikten sonra kontrol edip ödemesini yapıyorsunuz. Halılarınızı evinizden alırken ne kadar ödeme yapmanız gerektiği sizlere bildirilecektir.

Beyliküzü halı yıkama olarak sizlerden gelen sorulara cevap verdik. Ve gelen farklı sorularınıza göre konumuz güncellenmeye devam edecektir.

Beylikdüzü Halı Yıkama Sık Sorulan Sorular” üzerine 11 düşünce

 1. Ayşe

  Beylikdüzü halı yıkama şirketleri arasında bir çok sorun yaşadım gerçek anlamda çünkü yıkanmamış, çok iyi yıkanmamış gibi bir çok problem yaşadım. Ama bu şirkette hiç bir sorun yaşamadım diye biliyorum. Nedeni ise gerek telefondaki davranış gerek ise halılarım temizliğinde harika sonuç elde ettiler. Ben beylikdüzün de yaşayanlar için tavsiye etmekteyim.

  Yanıtla
 2. Sevda

  Sık sorulan sorularınız çok güzel olmuş. Kafamdaki bir çok sorunun cevabını budum burada. Bu kadar detaylı bir site oluşturan bir firmanın yıkadığı halılarda eminim ki çok iyi sonuçlar elde ettirecektir. Halı yıkamada her sene farklı bir firma ile çalışmak sıkıntısından kurtulmak isteyen benim gibi binlerce kişinin bu firmayı denemelerini tavsiye ediyorum.

  Yanıtla
 3. Hasan

  Googlede tamam şans eseri bu firma ile karşılaştım ve gerçek anlamda memnun kaldığımı net olarak söyleye bilirim. İiş yerimin yaklaşık 40 metre kare makine halısını verdim. Üzerinde kıl tüy olmadan tamamen kurutulmuş olarak teslim ettiler bana. Daha önceden çalıştığım hiç bir firmaya benzemiyor.

  Yanıtla
 4. Gülüstan Demir

  Beylikdüzü halı yıkama fabrikası ile yapmış olduğum bir çok çalışma sonrası kendilerini en az 10 tane komşu ve tanıdığıma tavsiye ettim. Konusunda uzman bir ekibe sahip olduğunu ve halıları çok kısa sürede alıp aynı şekilde teslim etmeleri ve fiyat politikaları veni memnun etmeye yetti. Bunla birlikte aynı performansı yönlendirdiğim komşu ve tanıdıklarımda göstererek beni zor duruma düşürmediği için kendilerine çok teşekkür ederim.

  Yanıtla
 5. Ceylan Sarı

  Beylikdüzü halı yıkama Fabrikası diye google üzerinden yapmış olduğum arama sonrasında kendileri ile tanıştım daha öncesinde her altı ayda bir halı yıkama fabrikasını değiştirmek zorunda kalıyordum halk tabiri ile bir verdiğime daha halılarımı teslim etmiyordum. Çünkü bugüne kadar çalıştığım tüm fabrika ve firmalar bama hep sorun çıkardılar. Teslimatı zamanında yapamadılar, halılarımı ıslak getirdiler, halılarda renk problemi oldu ve hatta aldığı gibi sadece fırçalayıp geri getirenler bile oldu. Bu firma ile çalışalı ilk sefer oldu ama yukarıda belirtmiş olduğum hiç bir problemi bana yaşatmadılar. Kendilerine çok teşekkür ediyorum.

  Yanıtla
 6. Gülden Tabir

  Beylikdüzü halı yıkama fabrikası bölgesinde kalite anlamında hiç sorun yaşamadım tek halı yıkama firması oldu. Daha öncesinde yaklaşık 6 ayrı firma ile çalıştım ve hepsinde yaşadığım sorunlar.

  1. Fiyatlarında anormal derecede farklılıklar.
  2. Geç getirme süreleri 4 gün diye anlaşılıyor 10 günde zorla getiriliyor halılarım.
  3. Randevu saatinde gelip halıları almama problemi.
  4. Halıların gerçekten yıkanmaması. İnanmazsınız ama halılarımı sadece bir fırçalayıp geri getiren firma bile oldu.
  5. Oto yıkama ile hizmet veren merdiven altı firmalar. Beylikdüzü halı yıkama fabrikası bu konuda whatsapp ile görüntü ve video göndermekte ve bu sayede halılarımız nasıl bir ortamda yıkanıyor net olarak göre biliyorsunuz.
  6. Halılarımın bozulması küçük bir el halım da renk bozulması olmuştu.

  Gibi bir çok problem ile karşı karşıya kaldıktan sonra Beylikdüzü halı yıkama fabrikasından aldığım sonuçlar bana bu yorumu yazdırmaya neden oldu. İstiyorum ki siz halımlarda bu sorunları yaşamayın.

  Güzel, Kaliteli hizmetiniz için teşekkür ederim.

  Yanıtla
 7. Sevim Koc

  Beylikdüzü Yakuplu semtinde yaklaşık olarak 4 yıldır oturmaktayım. Ve her 6 ayda bir evimde bulunan tüm halıları yıkatıyorum. Ve bu zamana kadar her altı ayda bir halı yıkama firmamı değiştirmek zorunda kalıyorum. Bunun bir çok nedeni mevcut. Kötü yıkama, tam kurumadan halıların teslim edilmesi, abartılı fiyatlar, iletişim problemleri, halıların dışarıda hijyenik olmayan ortamlarda kurutulma şeklinde sıralaya biliriz. Beylikdüzü halı yıkama fabrikasını da yeni denemekteyim. Bu yorumları özellikle firmanın web sitesine yazıyorum ki firma benim karşılaştığım sorunları daha iyi anlasın. Kendileri de bilsin ki eğer ki ben memnun olursam onlara belki 30 dan fazla müşteri yönlendireceğim.

  Yanıtla
 8. Fulya Yağmur

  Halı yıkama konusunda bir çok problem yaşamış biri olarak firma seçiminde aşırı titiz davranıyorum. Artık bu son demek istiyorum ki bu nedenle buraya geldim ve uzun uzun yorum yazmak istedim. Beylikdüzü halı yıkama fabrikası şeklinde goolge üzerinde yaptığım incelemeler sonucu en iyi 10 firmayı listeledim ve daha sonrasında bu firmaların şikayetleri, sosyal medya hesaplarını inceledim. Evet açık bir şekilde tek tek bunlarla uğraştım. Halılarım benim için önemlidir bir dolu para verip alıyoruz sonra işini bilmeyen bir halı yıkamacı nedeni ile istiyorum. Yaptığım araştırmalar sonucu 0212 909 32 64 nolu telefonla hizmet veren ve web sitesi bu olan fabrika ile anlaştım. Bayram öncesi halılarımızı teslim ettim ve bayram sonrası beklemekteyim. Nasıl bir sonuç olacağı konusunda yaptığım araştırmalar sonrasında için rahat ama yinede sonucun farklı çıkma ihtimaline karşın merak ile halılarımın teslim edilmesini bekliyorum.

  Yanıtla
 9. admin Yazar

  Beylikdüzü Halı Yıkama Problemleri
  Beylikdüzü halı yıkama fabrikası olarak sektörümüzde ki problemler ve bunlar için çözüm odaklı düşüncelerimizi sizlerle paylaşmak istiyoruz. Halı yıkama işi birçok girişimci arkadaş için en kolay yapılır iş alanlarından bir tanesi olarak görünmektedir. Bu düşüncenin altında yatan ise işe başlama sermayesinin çok az gibi görünüyor olması. Çünkü bu sektörde fasonculuk denilen bir kavram söz konusudur. Yani teknolojik bir fabrika kurmadan var olan fabrikalar ile anlaşmalar yaparak sadece halıları toplayıp yıkama sonrası dağıtımlarını yaparak iş yapabiliyorsunuz. Sonuç olarak sorunlu bir sektör olmasının en büyük öncü nedeni bu anlayış ve çalışma mantığıdır.

  Yanıtla
 10. admin Yazar

  Oto Halı Yıkama İşletmeleri ve Sorunları
  Asıl iş faaliyeti araç yıkama olan bu firmalar aynı zamanda halı yıkama sektöründe de rol olmaya başlamıştır. Oto yıkama yerlerinin geniş alanlardan oluşması nedeni ile bu işe kolaylıkla başlaya bilmektedirler. Halı yıkama işini yapıyor olmaları ne gibi sorunlar çıkarmaktadır? Öncelikle gelişmiş bir fabrikada olması gereken makinelerin birçoğu bünyelerinde yer almamaktadır. Yıkama yöntemi olarak da tek fırçalı bir makine ile halının üstünde gezinerek yapılıyor olmasıdır.

  Yanıtla
 11. Gülnaz Serpil

  Halı yıkama problemlerine sorunsuz çözüm istiyorsanız bu firmayı gönül rahatlığı ile araya bilirsiniz. 0212 909 32 64 nolu telefonu aradığımda gayet nazık bir beyfendi telefona çıktı ve randevuyu oluşturdu. Halılarım uzun süre yıkanmadığı için çok kirliydi. Yaklaşık 4 gün içerisinde halılarım ter temiz ve kurumuş bir şekilde teslim edildi.

  Eskiden yaşadığım yerde halı yıkama problemlerini çok yaşadım. Firmalar oldukça sıkıntılıydı. Yeni taşındığım yerde böyle bir problemle karşılaşmamak beni çok mutlu etti.

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir