Beylikdüzü Halı Yıkama Hizmeti

Günümüzün en önemli sorunu su kaynaklarımızın kritik seviyelere inmesi ve küresel ısınmanın etkisiyle birlikte ülkemizin özellikle de büyük şehirlerin yeterli miktarda yağış alamamasıdır. Uzmanların ve yerel yöneticilerin ısrarla üzerinde durduğu önlem; biz vatandaşların mevcut su kaynaklarını etkin ve verimli kullanarak tasarruf yapmasıdır.

Beylikdüzü halı yıkamacılar

Beylikdüzü halı yıkamacılar

Bizler suyumuzu en fazla temizlik için kullanırız. Kişisel temizlik ve evlerin temizliğini yaparken fazla su kullanmaktan kaçınmalıyız. Peki, az miktarda suyla temizlik yapılması bizi tatmin eder mi? Örneğin birçoğumuz bir kova suyla yapılan temizliğin tam anlamıyla ”temizlik’ olmayacağına eminiz. Hele ki gün boyu üzerinde dolaştığımız, yemek yediğimiz, çocuklarımızın emeklediği halılarımız söz konusuysa ”bir kova su” asla yeterli gelmeyecektir. Dokularının arasında kir, kırıntı ve tozun kolayca birikebildiği halılarımızın temizliğini, yıkama boyunca hortumdan akıttığımız suyla, uzun uzadığı yaptığımız durulamalarla yaparız yıllardır. Ve ille de kendim temizlemeliyim deriz, şöyle iyice bir fırçalamak isteriz. Çünkü kimsenin bizim kadar derinlemesine temizleyemeyeceğini; kirini tozunu iyice akıtamayacağını düşünürüz.

Oysa hem kısıtlı suyu verimli kullanacak hem de fırçalamanın dahi yeterli olamayacağı kadar derinlemesine temizliği Beylikdüzü’nde kurulan halı yıkama firması sağlamaktadır. Halılarımıza zarar vermeden çocuklarımızın üzerinde rahatça oynayabileceği kadar kir ve tozdan arındırarak evimizin kapısına kadar getiriyorlar. Günümüz teknolojisinin sunduğu imkânlarla donatılmış halı yıkama makineleriyle temizlenen halılar gene makineyle kurutuluyor ve paketlenip kullanıma hazır hale getiriliyor. Beylidüzün’de kurulan 3 ayrı halı yıkama firması hem sağlığımızı hem de uygun fiyatlarla bütçemizi koruyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir