Beylikdüzü Halı Yıkama Firması

Beylikdüzü halı yıkama, halıların temizliğinde, doğru teknikleri uygulayarak en iyi hizmeti sunar. Kir ve bakteriyi içine hapseden halıların, senelik yıkanmadığı takdirde sağlığınızı oldukça  tehdit eder. Uzman ekibimizle, sizlere elimizden gelen en iyi hizmeti vermek için, güler yüzlü, tecrübeli kadromuzla adresten alıp, yine sizin istediğiniz adrese bırakıyoruz.

 

Beylikdüzü Halı Yıkama Firması

Beylikdüzü Halı Yıkama Firması

Profesyonel halı yıkama makineleri eşliğinde, halı dokusuna zarar vermeyen, bitki özlü şampuanlarla ve uygun avantajlı fiyatlarıyla, parlak ve tertemiz halılara sahip olmanız için, bir telefon kadar yakınınızdayız. Beylikdüzü halı yıkama, firmamız tarafından özel araçlarla tesisimize getirilen halıları birtakım aşamadan geçirir. Birinci aşamada; müşterilerden alınan sipariş  telefon, internet ya da tavsiye yoluyla gerçekleşir. İkinci aşamada; firma aracıyla belirlenen gün ve saatte halılar kapıdan alınır, gereken ölçme, ücretlendirme ve barkotlama yapılır. Etiketlenen her halı ve abone numarasıyla, halıların karışmaması sağlanır. Üçüncü aşama; tesise getirilen halılar gerekli kontrollerden geçer.Temizleme işlemi, halılardaki çıkmayan leke ve  yıkama işleminde uygulanacak farklılıklara göre, türlere ayrılır. Kirlilik, leke, yırtılma, patlama gibi sorunlar varsa, müşteriye bildirilir, gerekli onay alındıktan sonra yıkama işlemine başlanılır. Dördüncü aşama; toz alma işlemidir. Toz alma makinesiyle gerçekleşen bu işlem, halının içinde yabancı madde kalmamasını sağlar. Beşinci işlem; halı yıkama işlemidir.  Bitki özlü, anti bakteriyel şampuanlarla, halılar  otomatik makinada yıkanır. Tazyik uygulayarak, iyice yıkanan halılar, köpükten arındırılır. Vakumlanan halılar, sarılarak sıkma işleminden geçirilir. Altıncı aşama; bol su ile durulanmış halılar, sıkma makinalarına rulo halinde yerleştirilir. Suyu çıkarılan halı, özel kurutma odalarında askılara alınır, bir süre havalandırılır ve kontrol işlemine geçilir. Yedinci aşama; halıların üzerinde oluşan tüylerin alınmasıyla başlar.

Kontrol edilen halılarda, herhangi bir lekeye rastlanırsa, özel leke çıkarıcılarla leke giderilir. Son kontrolden geçen halılar parfümlü bir şekilde  sarılır. Paketlenen halılar, servise hazır hale getirilir.  Uzman kadromuzla müşteriye telefon edilir, teslimat için uygun gün ve saat alınır. Halılar, araca yüklenir, parlak, tertemiz olarak sahiplerine teslim edilir.

Beylikdüzü Halı Yıkama Firması” üzerine 3 düşünce

 1. Alev

  Beylikdüzü halı yıkama firması olarak tavsiye edebileceğim bir firmadır. Beylikdüzü halı temizleme konusunda profesyonel olduğunu telefondaki nazik sesi ile zaten gösteriyor.

  Yanıtla
 2. Hatice

  Beylikdüzü halı yıkama hizmeti veren b ir çok firma ile çalıştım çünkü yılda 2-3 defa halılarını yıkatan bir kişiyim ama genel olarak bir çok problem ve aksaklıklarla karşı karşıya kaldık. Bu konuda beylikdüzü halı yıkama firmasında çok büyük problemler yaşamadan hizmetimi aldım. Bu nedenle ben bu firmayı tavsiye ediyorum. Halı yıkama konusunda gerek anlamda işini profesyonel bir şekilde yapmayı amaçlamışlar ve o yönde çalışıyorlar.

  Yanıtla
  1. Halı Yıkama Firması

   Bizleri tavsiye ettiğiniz için çok teşekkür ederiz harice hanım. Siz ve diğer bütün müşterilerimize en iyi hizmeti sağlamak içi elimizden gelenin en iyisini yapmayı hedeflemekteyiz. Bu amaçla sürekli olarak halı yıkama konusunda en son teknolojiyi kullanma konusunda çalışma yürütmekteyiz. Özellikle çıkmayan kirleri çıkartırken, halılarınızın zarar görmemesi için alınması gereken bütün koruma önlemleri tarafımızca alınmaktadır. Bunun yanında kurutma sisteminde ve daha bir çok alanda sizlere için en iyisi yapmaya çalışıyoruz.

   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir