Beylikdüzü Halı Yıkama Fabrikası

Türk kültüründe halılar evler için vazgeçilmez eşyalardır. Mobilyalara uyumu, dokuması, saçakları, kışları sıcak tutması kadar temizliği ve hijyeni de önemlidir. Gelişen teknolojiyle halıların artık dünyanın bir çok yerinde profesyonellerce, spesifik makinelerle temizliği sağlanır. Son yıllarda büyük bir gelişme kaydeden bu sektörün önde gelenlerinden Beylikdüzü Halı Yıkama Fabrikasına gelin hep birlikte bir göz atalım.

Makineleşmenin insana sağladığı en büyük avantaj zamandan ve emekten tasarruftur. Bu doğrultuda ilerleyen Beylikdüzü Halı Yıkama Fabrikası son teknoloji otomatik halı yıkama makinaları, profesyonel halı sıkma makinaları ve halı/zemin ovalama makinalarıyla kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir.  Öncelikle ücretsiz olarak halılar evinizden teslim alınır. Fabrikalara getirildikten sonra ki ilk aşama toz alma işlemidir. Bu işlemde Blower gibi kuvvetli vakumlama sistemleri kullanılır. Toz alma işlemi tercih edilmeyen tesislerde tam otomatik makinalarda yıkama sırasında bol gelberi yapılarak çamur haline gelen toz halı üzerinden uzaklaştırılır.

Tam otomatik halı yıkama makineleri bu işlemi özel aparatları sayesinde gerçekleştirir.  İkinci aşama yıkama işlemedir. Tam otomatik halı yıkama makinaları ile aynı anda birçok halınızı mükemmel bir şekilde yıkanabilir. Yıkama sırasında kullanılan su şebeke suyunu arındırma işlemiyle klor, kireç, tortu ve her türlü pislikten arındırılarak halılarınızı zarar vermeden temizler. Kaliteli halı şampuanı markaları özellikle anti bakteriyel ve antialerjik bitkisel halı yıkama ürünleri seçilerek makinalar yardımıyla halınıza nüfus ettirilir. Fırçalama ve ovalama işlemleriyle halının alt tabakalarında kalan kir ve toz tortusu temizlenir. Bu aşamayı gelberi / durulama işlemi takip eder. Sonrasında sıkılarak %90 – %95 oranında kuruyan halılar kalan nemini atmak için kurutma bölgelerine alınır. Profesyonel ekibimiz toplama, kalite kontrol, hav alma, kokulanma ve ambalaj işlemlerini bitirdikten sonra evinize ücretsiz teslim eder.

 Beylikdüzü Halı Yıkama Fabrikası doğru teknik, tam teçhizat ve gerekli özen sayesinde alanındaki en iyi halı yıkama fabrikalarından biridir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir