Beylikdüzü Eve Teslim Halı Yıkama

Beylikdüzü halı yıkama firması olarak iki çeşit çalışma sistemimiz mevcuttur. Bu çalışma seçeneklerimiz den bir tanesi yerinde halı yıkama şeklidir. Bu vermiş olduğumuz hizmette halılarınız evinizde yakınmaktadır. Bunun için üretilmiş olan makinelerimiz ile halılarınız yerinde yıkanmaktadır. Bunla birlikte asıl olarak önermiş olduğumuz eve teslim halı yıkama hizmetidir.

Beylikdüzü Eve teslim halı yıkama

Beylikdüzü Eve teslim halı yıkama

Beylikdüzü halı yıkama firması olarak halılarınız evinizden alınarak halı yıkama hizmeti üzerine kurulmuş olan işletmemize getirilmektedir. İşletmemiz tamamen halı yıkama üzerine kurulmuş olan bir fabrikadır. Son teknoloji takip edilerek alınmış olan halı yıkama makineleri, kurutma sistemleri ile birlikte konusunda bilgi birikimi olan personellerle çalışmaktayız.

Beylikdüzü Eve Teslim Halı Yıkama Hizmeti

Eve teslim halı yıkama hizmetini sağlamaktayız. Bunu yaparken sistemimizi  basit şekilde anlatmak gerekirse, bizleri aradıktan sonra uygun bir zaman diliminde randevu verilir ve halılarınız tarafımızca alınır. Sonrasında sizlere gerekli bir makbuz verilir. Randevu süreci sonrasında görüşülen teslim zamanında siz değerli müşterilerimiz yeniden aranarak halılarınız için bir teslim tarihi randevusu belirlenir. Ve bu randevu tarifine göre halılarınız tarafımızca sizlere teslim edilir. Bunu yaparken halılarınız özel bir poşetleme sistemi ile paketlenmektedir. Ve halılarınız tamamen kurutulmuştur.

Halılarınız teslim esnasında kontrol edili onay vermenizi tavsiye etmekteyiz. Bu talebi bizden isteyiniz. Problem olmaması için en iyi ve güvenilir hizmeti veriyoruz ama ginede sizlerin kontrol etmesini tavsiye ediyoruz. Ve bu işlem sonrasında ödememizi talep ederek  işimizi teslim ediyoruz.

Oluşa bilecek problemlerle ilgili her zaman beylikdüzü halı temizleme firmamız yanınızda olacaktır. Biz sizlerin değerli tavsiyeleri ile büyümekteyiz ve bizim en büyük hedefimiz %100 müşteri memnuniyetini yakalamak ve sürdürmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir